top of page

Succes remarcabil la Vojvodina Open ITF Taekwon-Do Championship, ediția 2024

Clubul Sportiv AllMotion a scris o nouă pagină în istoria sa de succese în urma participării la cea de-a 7-a ediție a Vojvodina Open ITF Taekwon-Do Championship, competiție desfășurată în Serbia.Competiția a adunat sportivi din 5 țări, iar echipa noastră a fost reprezentată de 7 sportivi, însoțiți de 2 antrenori. A fost o demonstrație de măiestrie, forță și concentrare, iar rezultatele au fost pe măsura așteptărilor: AllMotion a strălucit pe podium, obținând 5 medalii de aur, 4 de argint și 2 de bronz. Am reușit totodată să obținem și titlul de Cel mai Bun Sportiv Junior Masculin al competiției.Participarea la Vojvodina Open reprezintă nu doar o realizare remarcabilă în palmaresul clubului nostru, ci și o sursă de inspirație pentru toți membrii comunității AllMotion. Acest succes reconfirmă angajamentul nostru pentru excelență în sport și ne motivează să continuăm să ne îmbunătățim și să ne depășim limitele.Mulțumim întregii echipe pentru efortul și pasiunea investite, antrenorilor pentru ghidare și suport, și, nu în ultimul rând, partenerilor și susținătorilor noștri, care ne încurajează necondiționat.

Comments


bottom of page